برای طراحی لوگو در کرج با ما همراه باشید.در نگاه اول طراحی لوگو یا نشانه یکی از مهمترین عناصر ارتباط شما با مشتریانتان است. ارتباطی صریح ، سریع و خلاق که در وهله اول احساس بیننده را نسبت به شما بر می انگیزد. این ارتباط باید به گونه ای باشد که موارد زیر را به صورت کامل پوشش دهد تا موفق تلقی شود :

  • تامین نیاز های بصری چشم ( اعم از رعایت تناسبات ، رنگ و … )
  • انتقال مفهومی خاص به روشی جذاب ( خلاقیت )
  • متوجه ساختن بیننده از حیطه کاری شما یا نام تجاریتان

 طراحی لوگو

بخش دوم طراحی لوگو استاندارد نیز به شرح زیر است:

  • قابلیت تطابق در هر یک از اوراق شما ( سربرگ ، کارت ویزیت و … )
  • رعایت اصول زیبایی شناختی و پرهیز از تقلید
  • لوگو باید خود به عنوان یک اثر هنری دارای جذابیت های منحصر به فردی باشد

همان طور که مشخص است اگر از نگاهی سطحی بخواهیم گذر کنیم و وارد بطن طراحی Logo شویم می بینیم که در طراحی یک لوگو باید عناصر زیادی رعایت شود. فراموش نکنید که لوگوی شما نشان دهنده بینش شما در زمینه کاریتان است. خوانایی ، رسایی ، گیرایی و خلاقانه تر بودن از ارکان اصلی طراحی یک لوگوی موفق است .

 

فرآیند طراحی لوگو در کرج

اولین اقدام برای شروع طراحی لوگو مشاوره است. شما با ما تماس می گیرید. همکاران ما طی یک مشاوره رایگان اطلاعات لازم در خصوص لوگو، مفاهیم و کاربرد آن به شما میدهند. پس از اتخاذ تصمیم شما برای ارجاع کار به مجموعه ی ما ثبت سفارش انجام می شود. در گام بعد، کلیه  اطلاعات مربوط به کسب و کار شما دریافت، و نیاز سنجی انجام می شود. یعنی هدف شما از طراحی لوگو، انتظارتان از آن و پیامی که می خواهید انتقال دهید، دریافت میشود.

ما در آموس ابتدا نیاز های شما را به صورت دقیق مورد توجه قرار می دهیم. با توجه به نیاز های کاریتان شروع به فرآیند طراحی می کنیم. ابتدا با توجه به زمینه کاری شما شروع به ایده پردازی  می کنیم. این کار در واحد خلاقه آموس گرافیک انجام می شود. همزمان واحد طراحی با واحد خلاقه در تعامل بوده و ایده ها تبدیل به طرح میشود. سپس از میان آنها بر اساس معیار های اصلی طراحی آنها را انتخاب کرده و سپس اجرا می کنیم.

در موعد مقرر و طبق برنامه زمان بندی، اتودها به مشتری ارائه می شوند. پس از بررسی مشتری، یکی از اتودها تایید شده و کار تحویل نهایی می شود. در صورت نیاز به ادیت، اتود مورد نظر در واحد طراحی ادیت شده و مجددا برای مشتری ارسال میگردد. در پایان، فایل ها در فرمت های استاندارد تحویل مشتری می شوند.

قیمت، زمان و تعرفه طراحی لوگو

طراحی لوگو هزینه مشخصی نداشته و هزینه آن بستگی به نوع لوگو دارد. البته انجمن طراحان هر ساله تعرفه ای را مشخص می کند. ولی توصیه می کند که طراحان می توانند بر اساس شرایط موجود تعرفه ی اختصاصی ارائه کنند. ما در شرکت طراحی آموس گرافیک بر اساس سطح نیاز مشتری تعرفه را مشخص می کنیم. برای برآورد هزینه با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید. مدت زمان طراحی لوگو متناسب با سطح طراحی و شرایط زمانی مشتری برآورد می گردد.

چرا مگ شو (magsho)؟

ما در شرکت تبلیغاتی مگ شو تجربه ی سال ها کار حرفه ای و همکاری با برندهای مطرح را داریم. آنچه ما را در طراحی هویت بصری و برندسازی متمایز می کند در ۴ مورد خلاصه می شود:

۱٫توان فنی بالا و کار خلاقه:

آموس گرافیک از حضور زبده ترین نفرات در واحدهای برندنیگ، طراحی، خلاقه و عکاسی بهره می برد. طراحان ما با سال ها فعالیت در این حوزه، قادرند هر غیر ممکنی را ممکن کنند. خلاقیت در ایده پردازی بارزترین ویژگی آموس گرافیک است.

۲٫طراحی یونیک:

یک لوگو استاندارد و حرفه ای قطعا باید منحصر به فرد باشد. طراحی لوگو در کرج فقط در یک صورت به برندینگ شما کمک می کند. زمانی که یونیک باشد. یعنی شبیه هیچ لوگوی دیگری نباشد. هزینه ای که شما می کنید بابت یک لوگوی منحصر به فرد است. ما در مگ شو برای برندهای متعددی لوگوی یونیک و ممتاز طراحی کرده ایم.

۳٫سبک طراحی مینیمال:

نمونه کارهای ما را ببینید. لوگو ها همگی مینی مال هستند. یعنی با کمترین عناصر بصری و کاراکتر ایجاد شده اند. ویژگی این سبک در تمرکز بصری ای است که ایجاد می کند. یعنی بیننده در لحظه متوجه مفهوم و پیام آن می شود. سبک مینیمال در دنیای طراحی همواره بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب داشته.

۴٫خدمات پس از فروش:

ما در حین فرآیند طراحی در تعامل کامل با مشتری هستیم. به تمامی سوالات او پاسخ می دهیم. مشتری را در جریان فرآیند طراحی قرار می دهیم. و از همه مهمتر، خدمات پس از فروش ماست. یعنی زمانی که فرآیند طراحی لوگو به اتمام می رسد. ما تمام و کمال در اختیار مشتری هستیم. هر گونه سوالی در خصوص کاربرد طراحی لوگو در کرج داشته باشد پاسخگو هستیم. مشتریان ثابت ما بخشی از کارنامه ی افتخار آمیز شرکت مگ شو هستند.

نظرات