طراحی لوگو:

طراحی لوگو در کرج : هر کسی که کاری را شروع می‌کند، برای رشد نام تجاری خود به یک لوگو نیاز دارد تا در صنعت خود به خوبی شناخته شود.

وقتی شروع به طراحی لوگو می‌کنید، باید ذهنیت درستی نسبت به آن داشته باشید و تمامی مراحل  آن را بدرستی انجام دهید.

ساختن یک لوگو حرفه‌ای و جذاب کاری است که به زمان، فکر، خلاقیت و همکاری نیاز دارد. اما به محض اینکه نتیجه کار را ببینید، متوجه خواهید شد که تمامی تلاش‌هایی که کردید ارزشش را داشته است. چرا که لوگو تاثیر خارق العاده‌ای در ثبت برند شما در ذهن مخاطبینتان دارد.

این مقاله ‍وبزی یک راهنما جامع و مفید میباشد که از پیدا کردن ایده تا انتخاب رنگ و فونت مناسب، شما را در طراحی لوگو از ابتدا تا انتها یاری می‌رساند.

فراموش نکنید مهمترین ماموریت شما برای انجام این کار این است که مخاطبانتان آن را فراموش نکنند.

چه چیزی لوگو را جذاب می‌سازد؟

درحالی که بیشتر جنبه‌های طراحی لوگو شما در طول مراحل طراحی آشکار خواهد شد، اما قطعاً نکات اساسی در مورد این کار وجود دارد که باید نسبت به آنها ذهنیت درستی داشته باشید.

بنابراین، قبل از اینکه طراحی خود را شروع کنید، ویژگی‌هایی را که یک لوگوی خوب ایجاد می‌کند، یادداشت کنید:

از سادگی برخوردار باشد: لوگو‌های ساده‌تر، بهتر قابل شناسایی میباشند. بنابراین سعی کنید پیام لوگویتان را به گونه‌ای در طرح وارد سازید که ارتباط با آن برای افراد آسان باشد.

نماینده کسب وکارتان باشد: لوگوی شما باید مخاطبان مورد نظرتان را مجذوب خود سازد و ارزش‌های کسب و کارتان را به تصویر درآورد. اطمینان حاصل کنید که عناصری که در طراحی خود استفاده می‌کنید مربوط به صنعت شما بوده و دقیقاً برند شما را نشان می‌دهد.

گذر زمان در آن نمود پیدا کند: ممکن میباشد بخواهید به مرور زمان طرح لوگو خود را تغییر دهید. با تمرکز بر کیفیت و پرهیز از طراحی‌هایی که بیش از حد مرسوم میباشند، لوگویی خلق کنید که به طرح‌هایی که در طول سال ها قبلی ارائه کردید، مرتبط باشد.

طرحی بسازید که در اندازه‌های مختلف قابل استفاده باشد: طرحی را انتخاب کنید تا در هر سایزی خوب باشد. لوگوی ‌که از همان ابتدا بتوان اندازه آن را تغییر داد و در رسانه‌های مختلف به نمایش گذاشت، کار شما را حرفه‌ای تر نشان خواهد داد.

نظرات