اگر به دنبال ساخت لوگو موشن در کرج یا دیگر شهر ها میباشید با گروه ما در تماس باشید تا بهترین طرح و عالی ترین تجربه ساخت لوگو موشن در کرج  را داشته باشید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت لوگو موشن در کرج  مقاله زیر را مطالعه بفرمایید .

لوگو موشن:

اهمیت آرم و نشان برای یک شرکت یا کمپانی، مانند قلب برای بدن میباشد. اما اهمیت لوگو موشن چه میباشد ؟ لوگو موشن که از آن با نام های لوگو اینترو و آرم استیشن هم یاد می شود تصاویری میباشد که در آن یک آرم یا لوگو به وسیله صدا و نمادهای گرافیکی به صورت متحرک در می آید که در هویت بخشیدن به نام و نشان تجاری کمک شایانی می نماید.

می توان لوگو موشن را یکی از تکنیک های موشن گرافیک دانست. انتقال پیام با استفاده از این روش تبلیغاتی، در ذهن مخاطب ماندگاری بیشتری دارد و همچنین تاثیر زیادی در برندینگ و نام یک شرکت تجاری دارد.

هرچقدر طراحی و ابزارهای به کار رفته در لوگو موشن حرفه ای تر و خلاقانه تر باشند؛ مخاطبان احساس بسیار بهتری خواهند داشت و اعتماد بیشتری نسبت به تبلیغات آن برند خواهند داشت. اگر مایل میباشید بیشتر در مورد لوگو موشن و تعرفه‌ی آن بدانید؛ با ما همراه باشید…

انواع لوگو موشن کدامند؟

لوگو مـوشن می تواند در اندازه ها و فرمت های مختلف تهیه شود. فاکتور انتخاب یک لوگو موشن چه میباشد؟ لوگو موشن علاوه بر سلیقه ای بودن، به نوع کسب و کار و نحوه استفاده از آن در تبلیغات هم بستگی دارد.

لوگو موشن فلت:

این نوع لوگوموشن در محیطی دو بعدی و اغلب مینیمال تولید شده و با افکت های گرافیکی و کارتونی جذاب، هویت نام و برند تجاری را به مخاطبان نمایش می دهد.

لوگو موشن سه بعدی:

تبدیل لوگو به یک المان سه بعدی و ترکیب آن با محیطی سه بعدی و همچنین افزودن حرکات دوربین در قالب لوگو موشن سه بعدی، انجام می شود که درنتیجه حال و هوایی حرفه ای و رسمی تر به تبلیغات برند شما می دهد.

لوگو موشن های آماده:

به لطف پیشرفت نرم افزار های گرافیکی و به وجود آمدن قالب های آماده برای ساخت لوگوموشن، صاحبان کسب و کار می توانند با هزینه ی بسیار کمتر و در زمانی کوتاه‌تر از این قالب های آماده و متنوع برای برند و محصول خود استفاده بکنند و آن ها را سفارش بدهند. معمولا طرح کلی این نوع لوگوموشن های آماده در ویدیو یا تصاویری به صورت پیش نمایش مشخص شده و کار انتخاب آن توسط مشتری آسان تر شده است. میتوان با جایگذاری لوگو و ایجاد تغییراتی در فرم و طرح کار، آن را سفارشی و به صورت اختصاصی استفاده کرد.

ساخت لوگو موشن در کرج :

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله  ساخت لوگو موشن در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

نظرات