موشن گرافیک در کرج:

موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک چیست؟ موشن گرافیک بسیار به انیمیشن شبیه میباشد با این تفاوت که انیمیشن داستانی میباشد و به شخصیت های داستانی می پردازد اما موشن گرافیک بیشتر به جنبه های سمبولیک تمرکز دارد و کاربرد آن در برند سازی و تبلیغات میباشد و از اینمیشن در سینما و سرگمی استفاده میشود.

موشن گرافیک در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشته‌های هنر دیجیتال می‌باشد؛ علم استانداردی است که بصورت حرفه‌ای در بر گیرنده نرم‌افزارهای مهم است.

اگر ساده بیان کنیم، در گرافیک متحرک ابتدا باید یک طرح گرافیکی کامل در نرم افزارهای طراحی مانند Illustrator یا Photoshop در لایه های مجزا طراحی کرد و سپس از آنها در نرم افزارهایی چون After Effects یا Apple Motion استفاده بکنیم تا بتوانیم آنها را در TimeLine خروجی نهایی انیمیشن رندر بگیریم.

انواع موشن گرافیک و کاربرد های آن:

شناخت انواع موشن گرافیک بهترین راه برای رسیدن به جواب ، ‘موشن گرافیک چیست’ می باشد.

تفاوت انیمیشن و موشن گرافیک:

انیمیشن بیشتر داستانی میباشد و محتوای خود را از طریق داستان به مخاطبان منتقل می کند اما موشن گرافیک بیشتر بر تصویر و عناصر بصری از جمله فرم، رنگ، بافت و حرکت تکیه می کند تا محتوای خود را ارائه بدهد.
موشن گرافیک غالبا تصویر محور میباشد ولی انیمیشن بیشتر شخصیت محور میباشد .
انیمیشن غالبا به لایه های زیرین داستانی، روانی، احساسی و فلسفی شخصیت ها و پرسوناژ ها می پردازد اما موشن گرافیک بیشتر به جنبه های سمبولیک، نشانه شناسی و تشریح رویدادها و فرایندها می پردازد. به همین دلیل کاربرد موشن گرافیک بیشتر در صنعت تبلیغات و بردینگ می باشد.

برای انجام موشن گرافیک در کرج با شرکت تبلیغاتی مگ شو در تماس باشید.

۰۹۱۲۴۶۶۸۹۵۶

نظرات