اگر به دنبال طراحی بروشور در کرج یا دیگر شهر ها میباشید با گروه ما در تماس باشید تا بهترین طرح و عالی ترین تجربه طراحی بروشور در کرج  را داشته باشید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی بروشور در کرج  مقاله زیر را مطالعه بفرمایید .

۱ – استفاده از فونت های مناسب:

در طراحی بروشور بهتر میباشد از فونت‌های زیبا و خوانا و با سایز مناسب (نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک) استفاده بشود. دقت کنید فونت استفاده شده با هدف و نوع سازمان هماهنگی داشته باشد. برای افزایش جذابیت می‌توان از فونت‌های دارای سایه روشن و درخشنده استفاده کرد.

۲ – طبقه بندی درست اطلاعات:

در طراحی بروشور توجه کنید که اطلاعات مورد نظر بر اساس درجه اهمیتشان دسته بندی شده و به ترتیب در بروشور قرار بگیرند.

۳ – ارائه خلاقیت در طراحی بروشور:

طراحی بروشور می‌تواند برخلاف قوانین از پایین به بالا یا از چپ به راست باشد، شیوه تا شدن بروشور می‌تواند نسبت به بروشورهای دیگر خلاقانه و متفاوت باشد، اگر یک شی مانند سی دی  و … دارید می‌توانید آن را درون بروشور جایگذاری بکنید، در طراحی بروشور از ترکیب شکل‌های هندسی مختلف استفاده کنید، برای عکس‌های روی بروشور از طرح‌های عمیق و سه بعدی استفاده کنید، از تصویر و گرافیک مناسب برای ایجاد تایپوگرافی خلاقانه استفاده کنید.

۴ – تناسب طراحی بروشور با زمینه ی کاری:

در طراحی بروشور باید میان طرح، محصول ارائه شده، زمینه کاری شرکت و مشتریان هدف شرکت تناسب و همخوانی وجود داشته باشد تا حس خوبی به افراد منتقل بکند.

۵ – قرار دادن فراخوان:

بهتر میباشد محتوای بروشور دعوت از مخاطبان به یک فراخوان مثلا دعوت برای بازدید از یک نمایشگاه، برنامه یا … باشد زیرا بروشور بدون فراخوان بی معنی و بی فایده میباشد.

۶ – استفاده از رنگ مناسب در طراحی:

رنگ‌ها یکی از عناصر جذب کننده و مهم هر بروشور هستند. استفاده از رنگ‌های زیبا و جذاب در طراحی بروشور، چشم بیننده را به خود جلب کرده و می تواند یک پل ارتباطی بین مشتریان با محصول و برند باشد.

۷ – انتخاب عکس مناسب:

هنگام طراحی بروشور دقت کنید تا از عکس‌ها و تصاویر جذاب، خلاقانه، باکیفیت و حرفه‌ای و هماهنگ با نوع محصول یا خدمات ارائه شده، استفاده شود تا بتواند پیام محصولات و خدمات را به صورت شفاف به مخاطبان انتقال دهد. برای اینکه کار چاپ بروشور از کیفیت بالایی برخوردار باشد حتما در طراحی بروشور از عکس‌های با رزولوشن بالا استفاده کنید در این صورت عکس شما از جذابیت و جلوه بصری بهتری برخوردار خواهد بود.

۸ – درج لوگو در بروشور:

در طراحی بروشور حتما دقت کنید که لوگوی سازمان که یک آیتم اساسی و مهم برای هر سازمان میباشد در تمام صفحات آن در جای درست و مناسب درج گردد. لوگوی یک شرکت نماد تجارت و کار و منعکس کننده نوع فعالیت آن میباشد.

۹ – انتخاب کاغذ مناسب بروشور:

انتخاب جنس کاغذ بروشور در طراحی بروشور اهمیت بسیار زیادی دارد اگر در طراحی و چاپ یک بروشور از کاغذ مناسب استفاده نشود، طرح بروشور زیبایی و جذابیتی نخواهد داشت. برای جذابیت بیشتر بروشور بهتر میباشد از کاغذهای صاف و صیقلی استفاده شود.

برای قابل اطمینان و حرفه‌ای تر نشان دادن سازمان بهتر میباشد از کاغذهای سنگین و ضخیم استفاده بشود.

۱۰ – رعایت اصل اختصارنویسی:

نوشتن مطالب زیاد در یک بروشور جذابیتی برای مخاطب نداشته و مخاطب را گیج و خسته می‌کند. یک بروشور باید به گونه‌ای باشد که اطلاعات زیاد و مهمی را در زمان کم به مخاطب ارائه دهد. در طراحی بروشور دقت شود که مطالب اصلی و مهم به طور خلاصه نوشته شده و از نوشتن مطالب غیرضروری خودداری کرد.

۱۱ – رعایت اصل صداقت و درستی:

هنگام نوشتن مطالب در یک بروشور برای معرفی و توصیف جزئیات محصولات و خدمات بیش از حد اغراق و زیاده‌روی نکنید. صداقت و درستی در نوشت مطالب می‌تواند باعث اعتماد مشتری به سازمان شما گردد.

۱۲ – رعایت اصول نگارشی”

رعایت اصول نگارشی، نقطه‌گذاری، ویراستاری متن، علامت گذاری متون، رعایت فاصله بین خطوط، دسته‌بندی نشانه‌ها و تیترهای مناسب در طراحی بروشور بسیار مهم است تا متن خواناتر و زیباتر شده و بیننده علاقه بیشتری به خواندن بروشور پیدا کند.

شرکت خانه طراحان سام با دارا بودن نیروهای مجرب و متخصص در بالاترین سرعت و کیفیت به چاپ بروشور مورد نظر شما به صورت تک لت، دولت یا سه لت می‌پردازد. همچنین برای افزایش جلوه طرح تبلیغاتی شما و موثرتر شدن آن از روکش‌های سلفونی یا لمینتی استفاده می‌نماید.

چاپ دیجیتال بدون محدودیت در طرح و رنگ، در تیراژ پایین باعث افزایش کیفیت و صرفه‌جوئی در هزینه‌های سازمان می‌گردد.

طراحی بروشور در کرج :

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله  طراحی بروشور در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

نظرات