طراحی گرافیک

 طراحی گرافیک فرآیند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ میباشد. که شامل هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، علائم و بسته‌ بندی محصولات است. ما در تمامی این مراحل با گروه متخصصین مگ شو در کنار شما هستیم و بهترین ها را به شما ارائه می دهیم .

طراحی لوگو

بر اساس استاندارد های بین المللی

بروز رسانی و بازسازی، استانداد سازی لوگو و علائم تجاری

  • یکی از مهمترین ارکان هر شرکت یا موسسه ، لوگوی آن می باشد . لوگو اولین یا گاها آخرین تاثیر را در ذهن بیننده می گذارد. لذا هرچه لوگوی شما خلاق تر و جذاب تر باشد می تواند تاثیر به سزایی در نقش بستن هویت بصری شما در ذهن مشتریانتان داشته باشد.

کارت ویزیت در اوراق اداری
چاپ کارت ویزیت ارزان در کرج
چاپ کارت ویزیت با طراحی اختصاصی
جنس انواع کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

ابزار معرفی کسب و کار

تبلیغات و بازاریابی غیر مستقیم

  • کارت ویزیت ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راه های تماس با شما. میتوان گفت که کارت ویزیت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.برای طراحی بهترین و تاثیر گذار ترین کارت ویزیت از متخصصین ما کمک بگیرید .

درباره چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور

ابزار تبلیغاتی موثر ، کم حجم و کاربردی

مناسب برای مخاطب توزیع کننده یا مصرف کننده

  • بروشور و کاتالوگ نماینده سازمان و شرکت شما هستند . آنها دقیقا باید همان کاری را بکنند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید ، آنرا انجام می دادید . وظیفه اصلی آنها معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست .از بروشور و کاتالوگ به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند. بروشور یا کاتالوگ نوعی رسانه تجاری چاپی است كه حاوی شرح مشخصات ، كاربرد كلی كالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر كه مورد نیاز مصرف كنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.

طراحی ست اداری

مجموعه اوراق رسمی و اداری ( سریرگ / پاکت / یادداشت و ….)

نشان دهنده شان کسب و کار

  • ست ادرای در واقع به خاطر استفاده از طراحی گرافیکی و ایجاد هویت بصری برای هر مجموعه ای اهمیت پیدا می کند. یک طراحی خاص که بر روی تمام اوراق اداری چاپ می گردد و نشان دهنده نوع کار ، میبن پیام و اهداف ، کاراکتر و ویژگی های مجموعه ی تابعه خود است و این پیام را به مخاطبان خود منتقل می کند که با مجموعه ای منظم و ساماندهی شده روبرو هستند.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی در کرج
اصول طراحی پوستر

طراحی بنر،پوستر و بیلبورد تبلیغاتی

اطلاع رسانی به قشر گسترده ای از مخاطبین

ابزار برندینگ و رسانه اطلاع رسانی

  • بنرها و پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند.
  • در رابطه با بیلبورد در واقع همان تابلو تبلیغاتی بزرگی است که در کنار اتوبان ها و جاده ها به چشم میخورد. دلیل اصلی جلب توجه عابران و رانندگان بزرگی بیش از حد بیلبورد نیست بلکه پیام و طرحی که در آن وجود دارد میتواند مجذوب کننده و تاثیرگذار باشد.از این رو با توجه به هزینه زیاد بیلبورد طراح بیلبورد شما باید بسیار حرفه ای و با تجربه باشد که در این زمینه هم گروه متخصصین ما به شما کمک میکنند تا بهترین ها از آن شما باشد.

جا کلیدی تبلیغاتی ارزان
طراحی لوگو
ساک دستی یک هدیه ی تبلیغاتی
بسته بندی چیست
پاور بانک تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی

ساده ترین راه حل ممکن به یک موفقیت ماندگار

ابزار مهم و تاثیرگذار تبلیغاتی

  • در دنیای امروز هدایای تبلیغاتی بخشی از برندینگ و تبلیغات گسترده برای شرکت ها و سازمان های تجاری بزرگ محسوب می شوند. بسیاری  از هدایا و محصولات تبلیغاتی که دارای کاربرد و مصارف مختلفی هستند می توانند بعنوان تبلیغ و برندینگ کسب و کار شما از طریق تقدیر از کارمندان، مشتریان، مراجعان و شرکت های همکار دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

طراحی بسته بندی ارزان
هدایای تبلیغاتی خلاقانه

طراحی بسته بندی

طراحی فیزیک بسته بندی و طراحی گرافیک

بسته بندی مواد غذایی، دارویی، کالاهای مصرفی ، لوازم خانگی، کالاهای صنعتی و …

  • تاثیری که طراحی بسته بندی محصولات شما روی مشتری میگذارد یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در فروش می باشد .طراحی بسته بندی مواد غذایی در مفهوم کلی خود به عنوان بخشی که بیش از 40درصد فضای فروشگاهای ذنجیره ای را به خود اختصاص داده است ، نقش بسیار مهمی را در تجربه ی بصری و ذائقه ی خریداران ایفا می کند.