آژانس تبلیغاتی مگ شو اماده ی خدمات رسانی تبلیغاتی از جمله طراحی و چاپ استند تبلیغاتی به شما عزیزان می باشد . جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .جهت اطلاعات بیشتر دررابطه با طراحی و چاپ استند تبلیغاتی برای شما مقاله زیر را تهیه دیدیه ایم تا در مورد طراحی و چاپ استند تبلیغاتی بیشتر بدانید .

معرفی استند تبلیغاتی

استند تبلیغاتی نیز همچون نوع نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در شکل ها و طرح های متنوعی وجود دارند. این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم میاورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند. استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند از جمله استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی ( indoor banner ) وفضای باز( outdoor banner ) تولید می شوند.

استند تبلیغاتی سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید. از مزایای انواع استندهای تبلیغاتی می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد.

 

 

طراحی و چاپ استند تبلیغاتی در کرج

 

موارد کاربردی استندهای تبلیغاتی

سازه ی استند تبلیغاتی در مکان های گوناگونی برای معرفی تجارت وکسب و کار به صورت ویژه مخصوصا در نقطه خرید بکار گرفته می شود و همچنین در محیط غرفه های نمایشگاهی ، فروشگاه و مراکز خرید،هتل ها، کنفراس‌ها به ویژه کنفراس‌ های خبری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نقش استند تبلیغاتی در محل خرید

تبلیغات در نقطه خرید (Piontofpurchase advertising) که در فروشگاه‌ها و مراکز خرید صورت می‌گیرد و به طور مختصر POP خوانده می‌شود، در سال‌ های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است، به‌ طوریکه در بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی و مشاوره کشورهای توسعه‌ یافته دپارتمان مخصوصی برای ارائه خدمات POP-AD ایجاد شده تا به خلق ایده‌ های جدید تبلیغات در نقطه خرید بپردازند. انجمن تجاری بین‌المللی تبلیغات در نقطه خرید پیامی تحت عنوان سه چهارم دارد، بدین معنا که سه چهارم تصمیمات مشتریان برای خرید کالا یا خدمت در نقطه خرید شکل می‌گیرد، پس می‌توان گفت، مشتریان ۷۵درصد در فروشگاه تصمیم می‌گیرند خرید کنند. یکی از بهترین نمونه‌های رسانه‌های تبلیغاتی برای این مراکز استندها هستند که دقیقا در محل خرید قرار می‌گیرند و در لحظه خرید مشتری را به‌شدت ترغیب خواهند کرد.

به هرحال روند کنونی حاکی از این است که ابزارهای تبلیغ در نقطه خرید تا حدودی به پدیده ابزارهای تبلیغی دائمی در نقطه خرید تبدیل شده و خرده ‌فروشان هم از بحث صرف درباره قیمت فاصله گرفته و دریافته‌اند که فروش آنها از طریق تبلیغات در نقطه خرید تامین می‌‌شود به همین دلیل در کنار هر کالایی ابزار تبلیغاتی جهت ارتقای فروش را نیز مطالبه می‌کنند. مطالعات نشان داده است که تبلیغات در جذب مشتریان به فروشگاه موثر است اما استراتژی‌ هایی که در نقطه خرید هستند مشتری را به سمت خرید محصول هدایت می‌کنند.

 

استند تبلیغاتی

 

 

مزایا و ویژگی های استند نمایشگاهی و تبلیغاتی

 • قابلیت طراحی براساس نیاز و سلیقه مشتری
 • عدم محدودیت در قالب و فرم
 • تنوع در طراحی و ابعاد
 • تنظیم ارتفاع و عرض بر اساس سلیقه
 • قابلیت تغییر طرح گرافیکی استند بدون نیاز به تغییرات اساسی
 • قابلیت نصب، راه اندازی و حمل آسان و سریع
 • از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه
 • قابلیت استفاده از دو طرف استند
 • استفاده در فضای خارجی و فضای داخلی

 

نقش کیفیت چاپ در اجرای موفق استند تبلیغاتی

یکی از روش های تبلیغاتی مهم شرکت ها و موسسات، برای ارائه ی لیست خدمات، اهداف و محصولات استفاده از استند تبلیغاتی می باشد،مهمترین ویژگی یک استند خوب علاوه بر جنس خوب آن، کیفیت چاپ آن می باشد تا بتواند به بهترین نحو بر مخاطبان اثر گذار باشد و ذهنیت مطلوبی از یک استند تبلیغاتی بر مخاطب ایجاد کند و اگر عکس این قضیه رخ دهد و از مواد بی کیفیت در تولید استند و یاچاپ بد بکار گرفته شود می تواند اثرات مخربی در ذهن بازدید کننده داشته باشد.

بنابراین باید توجه داشته باشید که استند نمایشگاهی بی کیفـیت ممکن است به اشتبـاه القاء کننده کیفیت بد محصول شما باشد، پس در انتخـاب و خرید استند باید با دقت و مهارت لازم اتخاض گردد.

 

 

کاربرد استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی

 • استفاده برای همایشها و کنفراسهای خبری
 • معرفی کسب و کار به شکل ویژه
 • قابل کاربرد برای فروشگاهها و مراکز خرید و هتل ها
 • سمپلینگ (تبلیغ نمونه غذا و نوشیدنی ها)

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله طراحی استند تبلیغاتی در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

نظرات