اگر به دنبال ساخت تیزر صنعتی در کرج یا دیگر شهر ها میباشید با گروه ما در تماس باشید تا بهترین و عالی ترین تجربه ساخت تیزر صنعتی را داشته باشید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد تیزر صنعتی در کرج  مقاله زیر را مطالعه بفرمایید .

فیلم صنعتی

فیلم صنعتی یک فیلم ویدیویی است که در آن می توان مراحل مختلف تولید یک محصول یا ارائه‌ی یک خدمت را نشان داد. یک مستندساز صنعتی می بایست به مواردی توجه کند که سیر تکمیلی از شکل‌گیری یک شرکت یا موسسه یا کارخانه  را به صورت واضح و موثر بیان کند .

 

دیدن یک مستند صنعتی برای مشتریان زمانی جذابیت دارد که در آن به موارد اساسی همچون

 1. چگونگی شکل گیری فرآیند خط تولید
 2. نظارت و کنترل کیفی محصولات
 3. استفاده از نیروی کار متخصص
 4. چگونگی چیدمان محیط اداری
 5. همچنین مزایای رقابتی شرکت یا کارخانه
 6. توضیحاتی در خصوص بخش‌های مختلف شرکت
 7. مراحل توزیع و چگونگی فرآیند بازاریابی

 

تیزر صنعتی

البته این را باید در نظر داشت که تیزر صنعتی تنها شامل خط تولید محصول نمی شود زیرا تماشای یک تیزر صنعتی خوب همانند این است که انگار مشتریان و مخاطب در حال بازدید از شرکت یا کارخانه هستند . فیلمسازان موسسه طلوع فیلم در صدد ساخت تیزر صنعتی هستند که فقط کاربرد تصویری نداشته باشد بلکه طوری طرح ریزی شود که بتوان آن را به صورت صوتی از رادیو نیز پخش نمود . شایان ذکر است موسسه طلوع فیلم برای جذابیت بیشتر مستند صنعتی شما از متخصصین و افراد توانمند در زمینه های فیلمسازی ، صدابرداری ، نورپردازی ، افکت گذاری ، صداگذاری ، مونتاژ و … استفاده می کند .

 

 

هدف از ساخت تیزر صنعتی

هر شرکت ، کارخانه و یا موسسه دارای یکسری از مزایایی است که آن را در برابر سایر رقباء برتر نگه می دارد و مستندساز صنعتی توانمند به طور قطع این موضوع را در نظر داشته و با استفاده از مهارت و تجربه های فیلمسازی اش از آن بعنوان مکملی برای بازاریابی استفاده می نماید .

 

شما با ساخت فیلم صنعتی به مشتریان و مخاطب خود نشان می دهید :

 • چگونه یک کالا یا خدمات را تولید و آن را ارئه می کنید
 • با نشان دادن توانایی ها و مهارت های خود ، اعتماد مشتریان و همکاران تجاری را جلب می کنید
 • با نمایش درآوردن یک فیلم صنعتی مناسب ، احساسات عاطفی مشتریان نیز نسبت به محصول شما تغییر می کند
 • اعتبارات ، جوایز و چشم اندازهای یک شرکت در فیلم صنعتی به تفصیل بیان می شود
 • فیلم صنعتی را می توان در همایش ها و نمایشگاهها نیز به نمایش گذاشت

 

ساخت تیزر صنعتی در کرج :

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله ساخت تیزر در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

div>

نظرات