اگر به دنبال سررسید ۱۴۰۰ در کرج یا دیگر شهر ها میباشید با گروه ما در تماس باشید تا بهترین طرح و عالی ترین تجربه سررسید ۱۴۰۰ در کرج  را داشته باشید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد سررسید ۱۴۰۰ در کرج  مقاله زیر را مطالعه بفرمایید .

سررسید چیست؟

دفترچه یا دفتر یادداشت روزانه میباشد که تاریخ و وقایع مهم سال را شامل میشود.

همچنین موسسه ها برای جذابیت و کارایی بیشتر،از انواع پیوند ها و اطلاعات در سررسید های خود استفاده میکند مانند : ادعیه ،جملات بزرگان،احادیث،عکس های مکان های دیدنی و اطلاعات مربوط به این مکان ها و…

سررسید ها را میتوان از منظر دسته بندی تاریخی به دسته های زیر تقسیم کرد:

۱ ـ روز شمار

۲ ـ دو روز شمار

۳ ـ هفته شمار

۴ ـ ماه شمار

سایز سررسید (استاندارد):

۱ ـ رحلی (۲۱ در ۲۸٫۵)

۲ ـ وزیری (۲۵ در ۱۷٫۵)

۳ ـ رقعی(۲۱ در ۱۴٫۵)

۴ ـ پالتویی: که در دو نوع کوچک و بزرگ موجود است. کوچک(۱۱ در ۲۰)
بزرگ (۱۱٫۵ در ۲۲٫۵)

۵ ـ جیبی(۱۴ در ۱۰)

۶ ـ اروپایی

چرا سررسید اختصاصی؟

یکی از وظایف ذاتی مدیران هر سازمان تهیه بهترین و کاراترین محصولات با کمترین هزینه (به شرط کیفیت) برای سازمان مطبوع خود میباشد.

اگر سازمان شما برای هدیه سال نو حداقل ۱۰۰۰ جلد سررسید خرید می‌کند، بهترین گزینه سفارش سررسید اختصاصی میباشد.

اگر تیراژ سفارش شما کمتر از ۱۰۰۰ جلد میباشد می‌توانید با مطالعه مقاله شخصی‌سازی سررسید اقدام به خرید سررسید نمائید.

مهمترین مزیت سفارش سررسید اختصاصی قیمت مناسب تر و ارزانتر آن در مقایسه با محصولات مشابه میباشد.

و قیمت سررسید اختصاصی ارزان‌تر از سررسید عمومی می‌باشد.

حال با همه این توضیحات چرا باید از سررسید بعنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد،یا بهتر میباشد این گونه مطرح کنیم که چرا سررسید بهترین هدیه تبلیغاتی برای مشتریانتان است؟

سالنامه و سررسید به خاطر ویژگی کاربردی بودن و مورد استفاده قرار گرفتن در طولانی مدت (یک سال) و بصورت روزانه ،باعث به یاد آوری مکرر برند شما در ذهن مشتری و نفوذ در ناخودآگاه مخاطبتان خواهد شد.

سررسید ۱۴۰۰ در کرج :

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله  سررسید ۱۴۰۰ در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

نظرات