آژانس تبلیغاتی مگ شو با ارائه خدمات تبلیغاتی از جمله ساخت موشن گرافیک در کرج آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

موشن گرافیک به اصطلاح به یک سری از تصاویر متحرک مثل انیمیشن گفته میشود که طبق یک سناریو و یک هدف مشخص ،موضوعی را به اطلاع کاربران میرساند و یا محصولی را تبلیغ میکند .چند مسئله وجود دارد که برای طراحی موشن گرافیک باید به آن توجه کنید ما در اینجا برای شما توضیح میدهیم.

 

ساخت موشن گرافیک در کرج

سناریو:

سناریو مانند قصه ای است که تمامی موارد موشن گرافیک تبلیغاتی در آن ذکر شده است . بطور مثال سناریو برای مدرسه راهنمایی باید بگونه ای باشد تا تمامی حرکات افراد و کارکنان و دانش آموزان و معلمان در آن ذکر شود همچنین محیط هایی که قرار است از آن فیلم برداری شود و …!

اهمیت محتوا:

محتوا مهمترین مسئله ای است که در طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی با آن مواجه هستید. عکس هایی که استفاده میکنید باید مناسب با موضوع و هدف شما باشد اگر متنی استفاده میکنید باید کلمه ی کلیدی باشد . در موشن گرافیک افکت و تصویر بیشترین درصد نمایش را باید داشته باشد و شما نمیتوانید تا یک حد خاصی از متن استفاده کنید. شاید برای توضیح یک تصویر نیاز به متن باشد ولی سعی کنید به طوری متن به نمایش در آید که بیشتر از پنج ثانیه طول نکشد. نحوه ی استفاده از رنگ ها را باید جدی بگیرید چرا که رنگ ها میتواند حس هیجان و شادابی را در کاربر ایجاد کند و یا میتواند حس خستگی را به کاربر القا دهد.

کارکتر ها:

اجازه دهید این مسئله را با یک مثال کوچک توضیح دهیم . بطورمثال اگر قرار است تبلیغ یک تاکسی یاب برای بانوان را انجام دهید، به هیچ وجه استفاده از کارکترهای مردانه اثر بخش نخواهد بود و یا اگر تبلیغ یک کسب و کار مکانیکی و تعمیر خودرو را انجام میدهید استفاده از کارکتر بانوان کار جالبی نیست!

لوگو و شماره تماس:

در مرحله طراحی شما باید لوگو و شماره تماس خود را ذکر کنید چه بسا در موشن گرافیک هایی دیده شده که شرکت سازنده اسمی از شرکت عرضه کننده محصول نبرده است. لوگو و شماره تماس خود را از یاد نبرید . بهترین مکان برای شماره تماس و لوگو در میان تیزر و یا آخرین سکانس در تیزر موشن گرافیکی است.

 

 

ساخت موشن گرافیک در کرج :

با تمام‌ این تفاسیر در صورت اعتماد به ما ، آژانس تبلیغاتی مگ شو آماده ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله ساخت موشن گرافیک در کرج و‌ کلیه شهر ها با تمامی خلاقیت و ذوق هنری خود به شما عزیزان می باشد ، این‌ موضوع را فراموش نکنید که آژانس تبلیغاتی مگ شو قبل از هر چیز از یک گروه هنری قوی و خلاق تشکیل شده. چرا که ما معتقدیم برای تاثیر گذاری در تبلیغات و جذب مشتری، ظاهر گرافیکی تبلیغات شما باید به چشم عموم جذاب و زیبا به نظر برسد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

نظرات