هزینه چاپ سررسید تبلیغاتی اختصاصی چقدر است ؟

اگر شما هزینه کمی بابت تبلیغات بویژه چاپ سررسید اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی ارزان  دارید یا باید بودجه بالاتری را در نظر بگیرید یا اصلا به فکر استفاده از سررسید نباشید. چون استفاده از سررسید ارزان بی کیفیت می تواند برند شما را زیر سوال ببرد . در  بعضی اوقات موسسات یا شرکت ها می خواهند با هزینه کم بهترین تبلیغات را انجام دهند که اگر کمی به این موضوع فکر کنیم ماحصل این تصویم چیزی جز ناکامی به ارمغان نمی آورد. ناکامی در تبلیغات خیر فقط سبب ساز جذب مشتریان بالقوه در راستای تولیدها شما نمی‌گردد که بدتر سبب ساز ساخت مخارج تبلیغات بیهوده هم برای شما می شود . با این عمل موسسات به جای ارتقاء فروش صرفا به ارتقا هزینه ها دست پیدا می نمایند . در نتیجه برای داشتن یک تبلیغ هدفمند خوبتر است نکاتی را مدنظر خویش قرار دهید . بطور نمونه به کار گیری از جلدهای کیفیت عالی و قسمت بندی مطلوب صفحه ها نگارشی از روزشمارها می‌تواند سبب ساز ارتقا اثربخشی تبلیغات شما گردد . و استفاده از دیگر هدایای تبلیغاتی ارزشمند و با کیفیت دیگر در کنار سالنامه ها هم می‌توانند سبب ساز جذابیت هرچه بیشتر سالنامه تبلیغاتی اهدایی گردد .

سررسید چیست ؟

سررسید تبلیغاتی کتاب یا جدولی است حاوی یک تقویم از یک سال، همراه با اطلاعاتی که به صورت پیوست در ابتدا یا انتهای سررسید قرار میگیرد. به زبان ساده سررسیدیا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که هر صفحه از آن دارای تاریخ می باشد.
سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد مثل یاد و خاطره حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند در واقع در سررسید به حقایق مختلف در مورد دستاوردهای گذشته و حال اشاره شده است. سالنامه ها هر سال توسط سازمان های مختلف چاپ می شوند. مراکز چاپ سررسید سعی می کنند اطلاعات مفید، کمیاب و یا سرگرم کننده ای را برای سودمندی بهتر در سررسید ها قرار دهند. سالنامه‌ ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهد و یا تنها به یک موضوع خاص بپردازد. طی چند سال اخیر، سررسید ها با عناوین مختلفی به چاپ رسیده اند که از آن جمله می توان سررسید های مهندسی، سررسید های دستیار و سررسید های ورزشی را نام برد.

سررسید پر کاربرد ترین وسایل حال حاضر در بین مردم محسوب می شود. سررسید یا سالنامه معمولا تقویمی شکیل است که برای یادداشت های روزانه استفاده می شود. سررسید ها در ابعاد مختلف هستند و معمولا در زمان بندی های یک ساله مورد انتشار قرار می گیرند. سررسید ها معمولا از سه قسمت مقدمه، روز شمار و بخش اختصاصی یادداشت تشکیل شده اند که هرکدام استفاده خاصی دارد.

 

 

چاپ سررسید 98 در کرج

برای تولید سررسید ارزان باید به چه معیارهایی توجه داشت ؟

در بخش تولید سررسید ارزان بسیاری از معیار ها اهمیت دارد از جمله انتخاب جلد مناسب، کیفیت برگه ها، صحافی سررسید و غیره. ما در سایت خود مکانی برای فروش سررسید را برای شما راه اندازی کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن بهترین و با کیفیت ترین سررسید را انتخاب کنید. طراحی زیبا و منحصر به فردسررسید یکی از خدمات دیگر ما است، به این صورت که شما می توانید از بین طرح های متنوع ارائه شده توسط سایت ما انتخاب کنید. مهم ترین قسمت در تولید سررسید، صحافی آن است که ما سعی کردیم در این قسمت از اجناس با کیفیت استفاده کنیم.

 

 

معمولاً برای ساخت جلد سررسید تبلیغاتی از چه متریالی استفاده می شود؟

معمولاً برای ساخت جلد سررسید از انواع سررسید جلدهای سخت با روکش های مختلف استفاده میشود . که این روکش ها میتواند سررسید سلفونی ( گلاسه با روکش سلفون مات یا براق )، سررسید با جلد چرم مصنوعی یا طبیعی، سررسید با جلد ترمو یا سررسید با جلد گالینگور باشد . البته بنا به سلیقه و توانایی تولید کننده میتواند از روکش های مختلف دیگری نیز استفاده نماید.

سالنامه ها از جلدهای مختلفی هم تنظیم میگردند . شایسته ترین جور سالنامه ها بصورت روزمره و با جلد چرمی هست . بعضی وقتها شرکت ها پیشنهاد دهنده، خلاقیت را به نقط ی اوج می‌رسانند و خودکارهای تبلیغاتی را هم در کنار سالنامه ها قرار می دهند.  این فعالیت به لحاظ نگارنده ی این نوشته یک فعالیت فوق العاده به حساب آورده می شود . شما میتوانید یک ست نگارشی خوشگل و اختصاصی را به مشتریان خویش کادو دهید. سعی کنید در انتخاب سررسید ها با ست های مدیریتی از حساسیت بالایی بهره ببرید. وسواس در پباده سازی ممکن است در نگاه نخست سختگیرانه و غیر ضروری بنظر بیایید البته سبب ساز می شود تا تبلیغات بصورت هدفمند و اثربخش باشد.

 

سررسید با جلدهای چرمی را می توان نقطه اوج سالنامه ها دانست. سررسید اختصاصی با جلدهای چرمی جایگاه ویژه ای برای حکاکی داشته که ‌این کار سبب ساز می شود لوگوی موسسات به زیبایی هرچه تمام بر روی سالنامه با جلد چرمی اختصاصی درج گردد. کارایی فرمائید از جلدهای قهوه ای رنگ استعمال فرمایید . جلدهای قهوه ای روشن منجر می شود شم کیفیت چرمی خوب تر و سریعتر به مخاطب منتقل گردد . درین قسمت بندی کیفیت های مختلفی هم مشاهده می شود . سررسید با جلدهای پلاستیکی نیز بتازگی در بازار ترویج پیدا کرده است که به علت قیمت پایینی که دارند ، طرفداران خاص خود را هم دارد. به یاد داشته باشید که شما می‌خواهید یک تبلیغ هدفمند انجام دهید و انگیزه و نیت شما کاهش هزینه ها نیست. در نتیجه به شما توصیه میکنید به هر جهت و هر روشی بدنبال پایین آوردن هزینه یا قیمت سررسید اختصاصی نباشید.

 

چاپ طلاکوب یا نقره کوب روی سررسید تبلیغاتی یا سالنامه چگونه انجام می شود؟

اغلب برای مشتریانی که قصد دارند سررسید یا سالنامه در تعداد کم تهیه کنند ، داشتن یک سررسید ارزان تبلیغاتی با چاپ طلاکوب پیشنهاد خوبی است. می توان سررسید در تعداد کم را خریداری کرد و بر روی آن چاپ طلاکوب را پیاده سازی کرد. برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب بر روی سررسید ابتدا باید از طرح مورد نظر کلیشه تهیه کرد، سپس پس از تهیه کلیشه ، کلیشه روی دستگاه طلاکوب بسته و بر روی سررسید به صورت داغی کوب یا طلاکوب یا نقره کوب عملیات چاپ انجام می شود. این پیشنهاد می تواند برای شرکت هایی که قصد دارند سررسید ارزان در تعداد کم را سفارش دهند می توانند انتخاب مناسبی باشد.

صحافی سررسید به چه صورت انجام می شود؟

سررسید تبلیغاتی با توجه به نوع صفحات داخلی آن و حتی نوع جلد میتواند صحافی های مختلفی نیز داشته باشد که از این میان می توان به سررسید با صحافی ته دوخت (سررسید با  صحافی دوختی ) ، سررسید با صحافی فنردوبل یا سررسید با صحافی فنر مارپیچ کلاسوری اشاره کرد.

سالنامه های تبلیغاتی بر اساس روز و هفته ترتیب بندی می شوند و کیفیت و روز و سایز آنها نسبت به آن تعیین می گردنند. سایزهای استاندارد سررسید برای این تعیین می شود که کمترین باطله چاپی و کاغذی و هزینه ای در آن رعایت شود و در موقع حمل سررسید ، راحت حمل شود. سایز ها متداول سررسید بصورتی تعیین می شود که صاحبین سررسید تبلیغاتی بتوانند براحتی سالنامه تبلیغاتی یا سررسید را در کیف یا برای سررسید تبلیغاتی جیبی ، براحتی در جیب خود حمل کنند. در زمان تولید سررسید ها به اندازه های متعارف کاغذ هم توجه ویژه ای می شود و برای داشتن سررسید حرفه ای و با کیفیت سعی می شود از کاغذ های با کیفیت بازار برای تولید سررسید استفاده شود.

 

سایز سررسید به چه صورت تعیین می شود؟

در موقع سفارش سررسید باید به سایز سررسید توجه ویژه ای شود که در زمان تحویل سررسید اختصاصی خود به اشتباه سایز را نگفته باشید و سررسید دلخواه خود را تحویل نگیرید. یکی از موارد مهم در موقع سفارش سررسید اختصاصی این است که مشتریان به خوبی سایزهای متعارف سررسید و سالنامه را بدانند که در موقع سفارش بتوانند با فروشنده ارتباط برقرار کرده و توضیحات فروشنده سررسید را به خوبی درک کنند. در اینجا ما می خواهیم به بعضی سایزهای متعارف سررسید اشاره کرده و برای شما فیلمی که تهیه کردیم ، گذاشته تا شما مشتریان عزیز به خوبی با سایزهای متداول سررسید ها اشنا شوید:

سایز سررسید میتواند بنا به نظر تولید کننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایز های استاندارد زیر استفاده میشود:

سررسید در قطع وزیری

سررسید تبلیغاتی وزیری قطعی حدوده ۲۴ در ۱۷ سانتی متر را دارد و باید گفت که مشتریان زیادی در موقع خرید سررسید به دنبال سررسید قطع وزیری می باشند. سالنامه وزیری یکی از پر فروشترین سررسیدها نسبت به سررسیدهای قطع رقعی و یا خشتی می باشد. یکی ز مهمترین مزیت های سررسید ارزان وزیری جادار بودن آن برای نوشتن اطلاعات مهم در طول روز و یا هفته می باشد.

 

سررسید در قطع رقعی

سررسید در سایز رقعی یا سررسید تبلیغاتی رقعی یکی دیگر از سررسیدهای پر فروش بازار به شمار می آید. این سررسید که در سایز کوچکتر از وزیری است و از سالنامه رقعی یا وزیری کوچک نام دارد در سایز ۲۱ در ۱۵ سانتی متری در بازار یافت می شود. سررسید رقعی ارزان را می توان در تعداد کم خریداری کرد و روی آن بصورت چاپ لیزر یا نقره کوب یا داغی کوب یا طلاکوب زد. سررسید رقعی چرمی یا سررسید رقعی ترمو از دیگر مدل های موجود در بازار می باشد که مشتریان نسبت به نیاز خود می توانند آنها را از ما تهیه کنند. سررسید خوش دست یا سررسید قابل حمل از دیگر مزیت های سررسید یا سالنامه رقعی می باشد.

 

سررسید یا سالنامه در قطع اروپایی

سررسید اروپایی یا سالنامه اروپایی را میتوان سررسید تبلیغاتی  بومی سازی شده از سررسید تبلیغاتی و سالنامه های اروپایی و تبدیل آن به سررسید شمسی قلمداد کرد. سایز سررسید اروپایی اغلب حدود ۲۲ در ۱۳ سانتی متر می باشد و بصورت سررسید اروپایی ترمو کش دار تولید می شود. این سررسید به دلیلی سایز مدیریتی بودن اغلب در بین مدیران طرفداران خاص خود را دارد و میتوان بصورت اختصاصی ( چاپ سررسید اروپایی اختصاصی ) در خاص تر کردن این سررسید قدم های جدی برداشت .چاپ روی سررسید اروپایی در تعداد کم را می توان با چاپ طلاکوب روی سررسید اروپایی یا چاپ نقره کوب روی سررسید اروپایی یا چاپ سیلک روی سررسید اروپایی انجام داد.

 

سررسید یا سالنامه در قطع خشتی

سررسید تبلیغاتی خشتی را باید یکی از سررسید های خاص بازار نام گذاری کرد. این سررسید به علت سایز مربعی که دارد به سررسید مربعی معروف شده است. این سررسید خشتی به علت سایز مربعی برای کارهای خاص و بصورت اختصاصی در تیراژ بالا تولید میشود. سررسید خشتی ارزان در سایز ۱۶ در ۱۶ تولید می شود و اگر نیاز به سررسید مربعی در سایز ۲۱ در ۲۱ هم دارید می توانید این سررسید را از ما تهیه کنید. چاپ اختصاصی سررسید مربعی خشتی توسط ما در تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا انجام می شود و اگر شما نیاز به سررسید اختصاصی دارید در تعداد کم می توانید از چاپ طلاکوب روی سررسید خشتی استفاده کنید و یا پلاک روی سررسید خشتی زده و روی آن چاپ لیزر انجام دهید .

سررسید در قطع پالتویی

سررسید تبلیغاتی قطع پالتویی به علت کوچک بودنش و ارزان بودنش در بین مشتریان و مخاطبان طرفداران خود را دارد. این سررسید با اینکه در جیب جا می شود و به سررسید های جیبی نیز معروف است ، اما فضای زیادی برای یادداشت کردن به ما نمی دهد. افراد و مخاطبینی که بدنبال سررسید ارزان پالتویی هستن باید این را بدانند که ایده مناسب استفاده این نوع سالنامه در کنار سالنامه یا سررسید وزیری بعنوان هدیه به مخاطبینشان است. قطع و سایز سررسید پالتویی در دو سایز ۱۰ در ۱۷ و ۱۲ در ۱۷ سانتی متر است . چاپ اختصاصی سررسید پالتویی کوچک در تیراژ ۱۰۰۰ عدد قابل انجام است و برای سفارش سررسید پالتویی در تعداد کم می توان از چاپ طلاکوب روی سررسید پالتویی استفاده کرد.

نظرات